sobota, 4 stycznia 2014

Podsumowanie minionego roku


Rok 2013 był dla nas bardzo dobrym rokiem. Początki są zawsze trudne, ale ciężką pracą można osiągnąć bardzo wiele. Bardzo się cieszę, że jesteście z nami, że nas czytacie, że wciąż przybywa nowych czytelników. A przede wszystkim, że zostajecie z nami na dłużej.W ubiegłym roku, na początku, statystyki wskazywały na 200 a max 500 wyświetleń na miesiąc.
Z miesiąca na miesiąc było ich coraz więcej. Ogromnie się ucieszyliśmy, kiedy koło czerwca, statystyka wynosiła 2 tysiące wejść miesięcznie. Ale koniec roku, był dla nas ogromnym zaskoczeniem. 
W samym tylko grudniu tabela pokazywała :


Liczba wyświetleń w ostatnim miesiącu
8 428
Łączna liczba wyświetleń
50 089

To dla nas ogromny SUKCES!!!

Bardzo Wam za to dziękuje, że jesteście i mam nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej!!! :)

Nadal bardzo mi zależy na tym by blog był ciekawym miejscem, byście go często odwiedzali. A ja obiecuję, że będzie dużo ciekawych wpisów.

Bardzo dziękuję Agacie i Bartkowi za współpracę!!! 
Bez Was ten blog nie osiągnął by takich wyników.

Od tego roku na blogu zajdą jednak małe zmiany.

Otóż po wcześniejszych ustaleniach z prowadzenia bloga zrezygnowała Agata. A to za sprawą zbyt wielu obowiązków i nowej pracy. Agata nadal będzie prowadziła swojego bloga SZWAJCARIA OD KUCHNI, do odwiedzania którego gorąco Was zachęcam. I mam taką cichą nadzieję, że co jakiś czas gościnnie nas jednak odwiedzi?! ;)

W prowadzeniu "Pomysłu..." nadal będzie mi pomagał Bartek
I liczę na to, że już niebawem pojawi się kilka ciekawych artykułów, jego autorstwa. :)

Co jakiś czas, gościnnie będą się pojawiały artykuły z podróży Anety, która będzie Was zabierać w bardzo ciekawe i piękne miejsca.

Ja natomiast postanowiłam skupić się bardziej na "Pomyśle". Ciężko jest bowiem prowadzić kilka blogów na raz. Na blogu "Z pasją", będę pisać jedynie recenzje z przeczytanych książek.  Tutaj będę się z Wami dzielić moimi pasjami i "pomysłami na życie". 
Nie zabraknie również smacznych przepisów. 

Mam nadzieję, że ten rok, będzie jeszcze lepszy od poprzedniego. Że nasze plany i marzenia uda się zrealizować. I tego życzę również Wam. "Wszystko zaczyna się od marzeń".  Zróbmy więc wszystko, by pomóc w ich spełnieniu!!!

Pozdrawiam Ania


3 komentarze:

  1. Życzę Wam wszystkiego co najlepsze, co najpiękniejsze, wielu wiernych czytelników oraz rozwoju bloga:))Pozdrawiam serdecznie:D

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratuluję sukcesów i trzymam kciuki za kolejne. Jestem Waszą wierną czytelniczką. Nie mam swojego bloga i chyba nigdy nie założę bo to dla mnie zbyt skomplikowane. Ale mam Was ustawionych na głównej stronie i śledzę na bierząco każdy wpis. Pozdrawiam Edyta Ps. W piekarniku piecze się właśnie jabłecznik z budyniem z Waszego przepisu! Któryś już raz, bo Wszystkim bardzo smakuje. Z niecierpliwością czekam na kolejne przepisy.

    OdpowiedzUsuń
  3. Również gratuluję i życzę kolejnych sukcesów :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...